theme wordpress
تریلرتریلر فیلمسینماهنر
موضوعات داغ

تریلر کاپیتان مارول – Captain Marvel (زیرنویس فارسی)

Captain Marvel First Trailer

داستان فیلم کاپیتان مارول
بعد از برخورد یک فضاپیما آزمایشی، خلبان نیروی‌هوایی کارول دانورز (بری لارنسون) توسط کری‌ها کشف و به عنوان یک عضو از گروه star force تعلیم دید.
شش سال بعد، بعد از فرار به زمین در حین حمله نیروهایی اسکرال، دانورز پی‌برد که چیزهای زیادی از گذشته او در اینجا وجود دارد.

کاپیتان مارول و جنگ ابدیت
بعد از جنگ بی‌نهایت، انتظار خیلی زیادی از انتشار اطلاعات فیلم کاپیتان مارول داشتیم.
صحنه بعد از تیتراژ پایان قسمت اخیر مجموعه انتقام‌جویان، نیک فیوری رو دیدیم که با یک پیجر پیامی رو ارسال می‌کرد. نمای گرفته‌شده از پیجر نیک فیوری، به وضوح نمادی رو نشون می‌داد که به کاپیتان مارول اشاره می‌کرد. تصویری که نویدبخش حضور پررنگ کاپیتان مارول در قسمت بعدی اونجرز بود.

Nick Fury Pager

کاپیتان مارول در مطبوعات
در تصاویر اخیر منتشر شده از سوی مجله Entertainment Weekly، کارول دانورز (بری لارنسون) رو برای اولین بار در لباس مخصوصش دیدیم. قدرت های دانورز سر جای خودشون هستند و این فیلم یک فیلم اریجین‌مانند نخواهد بود، هرچند که اشاره‌ای به گذشته این شخصیت می‌شود.

Captain Marvel Enterntainment Weekly

بررسی تریلر
کارول زمین رو ترک کرد تا عضو گروه Star Force بشه. در تکاپوی فردی روی زمین هست که از بخت بدش با نیک فیوری روبرو میشه. نیک فیوری جوان، با بازی ساموئل ال. جکسون، که با ظاهر و گریم جدید، متفاوت با گذشته، در فیلم کاپیتان مارول حضور داره. در واقع مارول از تکنولوژی CGI برای جوان کردن نیک فیوری استفاده کرده که قبلا شاهد استفاده از این فناوری در فیلم مرد مورچه‌ای بر روی هنک پیم جوان نیز بودیم.

Young Nick Fury

از برجسته ترین نکات این تریلر آشنایی بیشتر با شخصیت کارول دانورز (کاپیتان مارول) و گروه Star Force، نیک فیوری جوان و بازگشت فیل کولسن بعد از مدت‌ها به دنیای سینمایی مارول می‌توان (MCU) اشاره کرد.

کاپتان مارول، ۸ مارچ ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۷ اسفند ۱۳۹۷) مهمان پرده‌ی نقره‌ای سینماها خواهد بود.

برای تماشای تریلر دوم کاپیتان مارول اینجا کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن