theme wordpress
فناوریهنر

سرویس استریم دیزنی همه چیز را عوض می‌کند!

Disney Plus Streaming Service

دیزنی‌پلاس: سرویس استریم دیزنی

امروزه ما به تعداد زیادی از سرویس‌های استریم فیلم و انیمیشن دسترسی داریم. هر کدام از این سرویس‌ها، اقیانوسی از محتوای ویدیوئی را در اختیار ما قرار می‌دهند. دسترسی به بازار استریم برای استودیوهایی چون دیزنی بسیار اهمیت دارد. بنابراین آن‌ها درحال سرمایه‌گذاری بسیار روی این سرویس استریم جدید خود، یعنی دیزنی‌پلاس (Disney Plus) هستند. دیزنی‌پلاس چیزی شبیه بقیه سرویس‌های استریم موجود مثل Netflix، HBO و در آینده Apple TV Plus است.

دیزنی‌پلاس یک سرویس با حق اشتراک ماهیانه و بدون تبلیغات است که به کاربران دسترسی کامل به تمام محتواهای گذشته‌ و جدید Disney و Fox، TVشوها، فیلم‌ها و همچنین مستندات انحصاری آن‌ها را می‌دهد.
همچنین در Comic Con ماه جولای، Kevin Feige، نماینده‌ی استودیوی مارول، اعلام کرد که سرویس استریم جدید دیزنی تا چه اندازه می‌تواند برای طرفداران مارول مهم باشد.

دیزنی‌پلاس شامل محتواهایی از خود برند دیزنی، مارول، پیکسار، جنگ ستارگان و نشنال جئوگرافیک می‌باشد. همچنین شامل برنامه‌هایی از fox، برای مثال هر ۳۰ فصل سیمپسون‌ها هم می‌شود.

سرویس استریم دیزنی

برنامه‌های جدید دیزنی چه تاثیراتی روی نتفلیکس می‌گذارند

در اواخر سال ۲۰۱۹ دیزنی به‌طور کامل از نتفلیکس محو خواهد شد. از سال ۲۰۱۶ تاکنون، نتفلیکس اولین مکان برای مشاهده‌ی اثار دیزنی با حق اشتراک بوده‌است. این به این معناست که نتفلیکس در طی سه سال اخیر، یکی از موثرترین و موفق‌ترین بازارهای فیلم را در اخیار داشته‌است.
دوتا از بهترین فیلم‌های سال ۲۰۱۷، سه‌تا از بهترین فیلم‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ متعلق به دیزنی بوده‌است و نتفلیکس جایی بود که تمام این‌ فیلم‌های موفق را در اخیار داشت.

بنابراین سرویس جدید استریم دیزنی خیلی به نفع نتفلیکس نخواهد بود و این موضوع آن‌ها را به این فکر می‌اندازد که کارهای دیگری برای جبران این خسارت انجام دهند و قطعا این به نفع کاربران نخواهد بود.

سرویس استریم دیزنی

تاریخ انتشار سرویس استریم دیزنی

دیزنی سرویس استریم خود را در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ در US راه‌اندازی می‌کند تا به میدان رقابت با سرویس‌های بزرگی چون نتفلیکس پا گذارد. اما دیزنی این تاریخ را بسیار هوشمندانه انتخاب کرده‌است. زیرا Frozen 2 در تاریخ ۲۲ نوامبر و جنگ ستارگان: ظهور اسکای‌واکر، در ۲۰ دسامبر منتشر خواهند شد. که این می‌تواند به نفع سرویس استریم جدید دیزنی باشد.

اما دیزنی برای اشتراک ماهانه مبلغ ۷ دلار و برای سرویس سالانه ۷۰ دلار  را در نظر گرفته است. این کمتر از مبلغ ۱۳ دلاری نتفلیکس برای اشتراک ماهانه‌اش است که به کاربران اجازه می‌دهد از دو دستگاه متفاوت به طور هم‌زمان از یک اشتراک استفاده کنند. البته دیزنی اعلام کرده است درصورت درخواست سرویس‌های بیشتر این مبلغ ممکن است افزایش پیدا کند و ۷ دلار تنها مبلغ اولیه است.

اما به نظر شما، آیا دیزنی‌پلاس، از استدیوی دیزنی (Disney Studios) می‌تواند رقبای بزرگ خود را کنار بزند؟
همچنین شما می‌توانید ۱۰ تئوری جالب در مورد انیمیشن های دیزنی را در ویکی ‌لوپ مشاهده کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن