theme wordpress
iOSآیفوناپلیکیشنفناوریگجتگوشی هوشمند

۱۰ برگزیده از بازی و برنامه آیفون

Top Ten Apps & Games Of The Month

بازی ها و برنامه های آیفون

همان طور که می دانید بازی ها و برنامه‌ های زیادی در App store (اپ استور) موجود است که انتخاب را برای دانلود سخت می کند؛‌‌ اما ما می‌خواهیم در این ویدیو به ۱۰تا از بهترین بازی و برنامه آیفون اشاره کنیم تا انتخاب را برای شما راحت کنیم.

بازی ها و برنامه ها

۱- یکی از بازی های پر طرفدار بازی Cosmobot است.

اگر شما علاقه‌مند به فضا هستید و دوست دارید آن را کشف کنید این بازی برای شما بازی جذابی است. شما از طریق این بازی می توانید ربات‌های فضایی خود را کنترل کنید و آن ها را به فضا بفرستید تا وسعت بی‌کران فضا را کشف کنید.

۲- یکی دیگر از برنامه ها، برنامه‌ی Indivius است.

شما از طریق این برنامه می توانید موضوعات مختلف را به اشتراک بگذارید و با کسانی که این موضوعات را از دیدگاه مختلف می بینند، بحث کنید و با یکدیگر تبادل نظر کنید.

۳- یکی دیگر از این بازی ها، بازی AntVentor است.

آیا تا به حال با خود فکر کرده‌اید که زندگی از نگاه مورچه چگونه است؟ اگر این سوال ذهن شما را مشغول کرده‌است می‌توانید این بازی را نصب کنید و از آن لذت ببرید تا با زندگی یک مورچه آشنا شوید.

اگر می خواهید بدانید ادامه‌ی این ده‌تا برنامه و بازی برگزیده چیه؟ پیشنهاد می کنیم این کلیپ را تا آخر ببینید. خبر خوب این است که کاربران اندروید نیز می‌توانند این اپلیکیشن‌ها را داشته باشند؛‌چراکه اکثر این بازی‌ها و برنامه ها برای اندروید نیز عرضه شده‌اند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن