theme wordpress
تریلرتریلر فیلمهنر
موضوعات داغ

تریلر فیلم Avengers: Endgame – زیرنویس فارسی

Avengers: End Game First Trailer

دومین تریلر Avengers: End Game


پایان بازی

هرچند که این تریلر اطلاعات زیادی به ما نمی‌دهد، اما ما برای اولین بار شخصیت کاپیتان مارول را در تریلر انتقام جویان می‌بینیم، صحنه دیدار ثور با کاپیتان مارول که یکی از صعودی‌ترین قسمت‌های تریلر است. مرد آهنی همچنان در فضا سرگردان است و اسکات لنگ از دنیای کوانتمی بازگشته‌است. باید ببینیم که این بار مارول برای غافلگیری بیننده‌ها چه نقشه‌ای کشیده است.

بخشی از سفر پایانشه

مارول پس از یک دهه از فیلم‌های خاطره‌انگیز می‌خواهد ما را به نقطه‌ی پایانی این دهه برساند؛ ساگای بی‌نهایت. انتقام جویان: جنگ ابدیت فیلمی است که داستان این کتاب را به پایان می‌رساند و حتی ممکن است بخش جدیدی را رقم بزند. مارول برای آخرین کار خود سنگ تمام گذاشته و اینطور که بازیگران این فیلم می‌گویند. انگار قرار است صحنه‌ای باشد، که تمام بازیگرهای فیلم مارول در آن قرار دارند و قرار است صحنه‌ای حماسی باشد.

 

یک دهه با مارول

چیزی که در این تریلر دیدیم به شکلی یک دوره از تمام فیلم‌های مارول بود. از مرد آهنی که درباره ساخت اولین لباسش و فرار از غ.ار صحبت می‌کند تا تور و حتی صحنه‌هایی از واکاندا که پودر شدن اعضای انتقام جویان را نشان می‌دهد. حالا مرد مورچه‌ای هم از دنیای کوانتمی بازگشته و به نظر گیج و گم‌گشته می‌رسد و حالا به کمک انتقام‌جویان می‌خواهد که عزیزانش را برگرداند.

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن