theme wordpress
انیمیشنهنر
موضوعات داغ

انیمیشن Onward: هر آنچه که باید بدانید!

Onward: What You Should Know

پیکسار رو به جلو 

بلاخره اطلاعات جدیدی از انیمیشن Onward از شرکت پیکسار، منتشر شد. این اطلاعات به بازیگران و جزئیاتی از فیلم اشاره کرده است و حالا می‌دانیم که انگار پیکسار قرار است با ایده جدیدی بر پرده سینماها برگردد.

خلاصه داستان

خب اینطور که به نظر می‌رسد داستان این فیلم در فضای دنیای جادویی وجود دارد. جایی که تمام موجودات جادویی در کنار هم زندگی می‌کنند. حال دو برادر الف درحال جست و جو برای یافتن حقیقت درباره پدرشان هستند. که به نظر ایده جالبی به نظر برسد، پیکسار دوباره با یک دنیای جادویی برگشته و ما هم مشتاقانه منتظر دیدن آن هستیم.

بازیگران

تا آنجایی که ما می‌دانیم تام هلند ستاره جدید دیزنی که نقش مرد عنکبوتی را بازی کرده، قرار است صداپیشه انیمیشن جدید پیکسار هم شود. او قرار است نقش یکی از برادران الف را بازی کند.

اگر شما یک طرفدار واقعی مارول باشید حتما اسم کریس پرت هم به گوشتان خورده. او در نقش استار لورد در سری فیلم‌های محافظین کهکشان بازی کرده و این اولین باری نیست که قرار است صدای او را بشنویم. کریس پرت در واقع ستاره Lego Movie، امیت است. و این بار قرار است صدای او را در نقش یک الف بشنویم.

 

به روزرسانی

اولین تریلر انیمیشن Onward - برای تماشا اینجا کلیک کنید


این  تریلر   اطلاعات جدیدی را برای ما فاش کرد. مثل این که این دنیای جادویی با دنیای مدرن ترکیب شده، دنیایی که الف‌ها گوشی هوشمند در دست می‌گیرند و هدفون در گوش‌های خود قرار می‌دهند، ورزش صبح‌گاهی خود را فراموش نمی‌کنند و اژدها به عنوان حیوان خانگی نگه می‌دارند.

انیمیشن Onward

حالا ما نگاه کلی تری به اتمسفر این انیمیشن داریم و به لیست بازیگرهای بیشتری دسترسی داریم. در کل که ایده جالب و جدیدی است و مثل همیشه با استقبال طرفدارها مواجه شده

نظر شما چیست ؟ آیا انیمیشن Onward یک ایده جدید است؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن