theme wordpress
انیمیشنهنر

نگاه نزدیک به انیمیشن مرد عنکبوتی: در دنیای عنکبوتی

How Spider-Man Into The Spider-Verse Animated

مرد عنکبوتی در دنیای عنکبوتی یکی از بهترین انیمیشن‌های سال ۲۰۱۸ بود که برنده جایزه اسکار شد و از طرفی توسط منتقدین بسیاری تحسین شد.

داستان انیمیشن

داستان این فیلم درباره نوجوانی به اسم مایلز مورالس است که تبدیل به مرد عنکبوتی دنیای خود می‌شود. او باید با خبیث این داستان ،کینگ پن، که هدف او باز کردن دریچه‌ای به دنیاهای موازی است دست و پنجه نرم کند.

miles morales

شخصیت پردازی و ترکیب شخصیت‌های این انیمیشن بی‌نظیر است. ما کلی شخصیت با فرهنگ های گوناگون می‌بینیم که در یک فیلم به صورت تحسین برانگیزی جا گرفته‌اند.

مرد عنکبوتی

از صدا بازیگران این انیمیشن میتوان به :

و … اشاره کرد.

spider man cast

مرد-عنکبوتی و اسکار

کارگردانان این انیمیشن Bob Persichetti و Peter Ramsey و همچنین Phil Lord و Rodney Rothman از نویسندگان این انیمیشن دوست داشتنی هستند.

oscars spider man
امتیاز مرد عنکبوتی در دنیای عنکبوتی بی نظیر است و باعث شده در رتبه بالایی در انیمیشن‌های IMDB قرار بگیرد.                      Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) on IMDb

انیمیشن‌های زیر از نامزد‌های اسکار ۲۰۱۹ بودند.

این انیمیشن‌ها رقبای سرسخت مرد عنکبوتی بودند. هر ساله به گونه‌ای، انتظار می‌رفت که دیزنی برنده جایزه اسکار باشد. اما امسال سونی باعث یک سنت شکنی بزرگ شد، سنتی که چند سالی است که در اسکار رواج دارد.

oscars animation nominees

گذری بر ساخت این انیمیشن

اولین چیزی که هنگام تماشای این انیمیشن متوجه می‌شویم تفاوت آن با تمام کارتون‌هایی است که تا به امروز دیده‌ایم.

این انیمیشن به هیچ عنوان مانند چیزهایی که از قبل دیده‌ایم نیست. این انیمیشن بیشتر شبیه به یک کتاب مصور متحرک است، که هر فریم آن با فناوری‌های انیمیشن‌سازی امروزی با دقت زیادی طراحی شده.

spiderman effects

شاید دومین نکته‌ای که توجه شما را به خود جلب کند طراحی شخصیت‌هاست این شخصیت‌ها با توجه به دنیایی که از آن آمده‌اند طراحی شده‌اند

برای مثال مرد عنکبوتی نوار از دنیایی سیاه و سفید آماده و ما این را کاملا حس می‌کنیم یا حالت کارتونی که خوک عنکبوتی در طول فیلم دارد.

spiderman characters

نظر شما چیست؟ آیا این انیمیشن از بهترین‌های ۲۰۱۸ است؟

انیمیشن مورد علاقه شما چیست؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن