theme wordpress
انیمیشنتریلرتریلر انیمیشنهنر
موضوعات داغ

دومین تریلر داستان اسباب بازی ۴

Toy Story 4 - Second Trailer

داستان اسباب بازی های ۴

در تریلر اول (اولین تریلر داستان اسباب بازی های ۴) دیدیم که وودی و دوستانش درگیر ماجرای جدیدی شدند. آنها با شخصیت جدیدی به اسم چنگالک آشنا شدند. عروسکی که بانی در کلاس کاردستی درست کرده بود. دیدیم که چنگالک از زنده شدن خودش شگفت زده شده و حالا سر در گم است که هدفش چیست؟

داستان اسباب بازی های 4

شخصیت‌های داستان

شخصیت‌های اصلی همگی حضور دارند. حتی شخصیت کله سیب‌زمینی که با صدای همان دوبلور قبلی Don Rickles که در سال ۲۰۱۷ وفات یافت ادامه می‌یابد. اینطور که به نظر می‌رسد پیکسار تصمیم گرفته، که فیلمنامه را با صداهای موجود وقف دهد. شخصیت‌های جدیدی به این مجموعه اضافه شدند که در تریلر قبل با بعضی از آنها آشنا شدیم. از این شخصیت‌ها میتوان به:

که در تریلر قبل دیده شدند و تیزری حول این دو شخصیت هم منتشر شد.

داستان اسباب بازی های 4 - داک و بانی

اما شایعه شده بود که کیانو ریوز دوست داشتنی بازیگر فیلم‌های ماتریکس و جان ویک هم قرار است در این انمیشن به صداپیشگی یکی از شخصیت‌ها بپردازد. خیلی قبل تر این شایعه تصویب شد و این شخصیت کسی نبود جز دوک کبوم که جز تصاویری چیز دیگری از این شخصیت ندیدیم. پیکسار در هفته‌ی اخیر تیزری حول این شخصیت منتشر کرد که این شخصیت را به ما معرفی کرد و حالا این بار در این تریلر جدید هم با این شخصیت ملاقات داشتیم.

داستان اسباب بازی ها دوک کبوم

شخصیت‌های منفی داستان چه کسانی هستند؟

یکی از نقاط هر داستانی شخصیت منفی داستان است، که این موضوع را به وضوح در شخصیت منفی داستان اسباب بازی های ۳ دیدیم. لاتتسو شخصیتی دوست داشتنی و در عین حال شرور. اما انگار این بار ما با شرور متفاوت تری طرف هستیم شروری به نام گبی گبی.

حال باید صبر کنیم تا ببینیم نقش این شخصیت در فیلم چه خواهد بود ؟

داستان اسباب بازی ها - گبی گبی

این انمیشن دوست داشتنی در ۲۰ جوئن ۲۰۱۹ در انگلستان اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن