theme wordpress
انیمیشنتریلرتریلر انیمیشنسینماهنر
موضوعات داغ

اولین تیزر تریلر Onward

تیزر تریلر Onward

همانطور که چند وقت پیش قبل از این تیزر تریلر onward، اطلاعاتی از این انیمیشن به بیرون درز کرد (هر آنچه که از Onward باید بدانید.) فهمیدیم که پیکسار و دیزنی درحال کار بر ایده جدیدی هستند. زیرا که اخیرا بیشتر فعالیت‌‌های دیزنی بر روی انیمیشن‌های چند قسمتی و لایواکشن‌ها متمرکز شده. پس دانستن این خبر که قرار است ایده جدیدی بر پرده سینماها باشد امید بخش است.

لوگوی Onward

عوامل

دیزنی برای این انیمیشن از صداهایی آشنا استفاده کرده است.

Tom Holland صداپیشه شخصیت  Ian Lightfoot 

Chris Pratt صدا پیشه شخصیت Barley Lightfoot

اینطور که به نظر می‌آید تام هلند حسابی سرش شلوغ است. او به عنوان مردعنکبوتی در فیلم مردعنکبوتی به دور از خانه درحال ایفای نقش است. اینطور که مشخص است کار مارول با این شخصیت به زودی تمام نخواهد شد.

البته که در عرصه انیمیشن هم قرار است که صدای او را بشنویم. انیمیشن Onward و Spies in Disguise او در این دو انیمیشن دوبلور شخصیت‌های اصلی و مکمل خواهد بود.

و کریس پرت هم که نیاز به معرفی ندارد Star lord، قانون شکن افسانه‌ای، بازیگر فیلم مسافران و اخیرا هم صدای او را در The Lego Movie 2 شنیدیم.

onward cast

خلاصه داستان

خب اینطور که به نظر میاد اولین ایده‌ای که به ذهن دیزنی و پیکسار میرسه مدرنیزه کردن هرچیز است. زوتوپیا، شهری مدرن که حیوانات در صلح و صفا در آن زندگی می‌کردند. رالف خرابکار ۲، وقتی که بازی‌های ویدیویی به اینترنت دسترسی پیدا می‌کنند.

و این لیست همینطور ادامه دارد.

اما Onward درباره حیوانات و بازی‌های ویدیویی پرنسس‌هایی با قدرت‌های عجیب نیست، بلکه این بار به سرزمین عجایب رسیده‌ایم. جایی که اژدها حیوان خانگی است و تک‌شاخ‌ها در سطل زباله‌ها سرک می‌کشند. حال در این سر درگمی دو برادر الف زندگی می‌کنند که در ماموریتی عجیب به دنبال پدر خود می‌گردند.

شخصیت های onward

این انیمیشن جالب در ۶ مارچ ۲۰۲۰ مصادف با ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ خواهد بود.

نظر شما چیست؟ آیا با انیمیشن قشنگی رو به رو خواهیم بود؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن