theme wordpress
حتما ببینیدسینمافیلمنقد فیلمهنر
موضوعات داغ

نقد فیلم Spider-Man: Far from Home

بررسی فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه

امتیاز فیلم در متاکریتیک - ۶۹%

۶۹%

در ادامه داستان دنباله‌دار اولین نسخه مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول، یعنی "مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه"، حالا شاهد یکه‌تازی نسخه دوم آن با عنوان "مرد عنکبوتی: دور از خانه" بر روی پرده‌های نقره‌ای سینما هستیم.

امتیاز کاربر: ۴٫۳ ( ۱ رای)

ادامه ماجراجویی‌ پیتر پارکر

به‌دنبال اکران سراسری “انتقام‌جویان: پایان بازی” (Avengers: Endgame)، اکنون نوبت داستان‌گویی از زبان مرد عنکبوتی جوان این روزهای هالیوود هستیم تا با “دور از خانه” دریچه‌ای به روی فاز جدید دنیای سینمایی مارول برای ما باز کند.

در کنار فیلم‌هایی که از نظر داستانی بار سنگینی را به دوش می‌کشند و این روزها در سینماها در حال اکران هستند، تماشای یک فیلم که قصه‌ی نوجوانی شانزده ساله نیویورکی که به نام “مرد عنکبوتی” شناخته می‌شود و در دنیای ابرقهرمانی مارول به ماجراجویی می‌پردازد، بتواند در حکم یک پادزهر برای بیننده عمل کند.

مرد عنکبوتی: دور از خانه

ممکن است با خواندن متن زیر، بخشی از داستان فیلم “انتقام‌جویان: پایان بازی” لو برود.

تریلر اول مرد عنکبوتی: دور از خانه با زیرنویس فارسی - برای تماشا اینجا کلیک کنید

در این تریلر، به حضور نیک فیوری در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه پی می‌بریم.

خلاصه داستان

قهرمان نوجوان داستان ما این بار تصمیم می‌گیرد که به همراه دوستان خود (MJ و Ned) به یک اردوی تفریحی در اروپا برود. برنامه‌های پیتر برای ترک اعمال ابرقهرمانانه به هم می‌ریزد؛ آن هم زمانی که به طور خیلی ناگهانی قبول می‌کند تا نیک فیوری را در مقابله با حمله‌های یک سری موجودات ماوراء طبیعی در اروپا کمک کند.

مرد عنکبوتی: دور از خانه

داستان از جایی شروع می‌شود که پیتر پارکر (با بازی Tom Holland) به همراه مدرسه به یک تور اروپایی می‌رود؛ در طی سفر نسبت به یکی از همکلاسی‌های خود احساساتی می‌شود و می‌خواهد او را از احساس خود مطلع کند. در واقع، نقش شرور فیلم (با نقش‌آفرینی Jake Gyllenhaal) هم زمین‌گیر واقعیت می‌شود.

تریلر دوم مرد عنکبوتی: دور از خانه با زیرنویس فارسی - برای تماشا اینجا کلیک کنید

در این تریلر، با مستریو (نقش منفی فیلم) بیشتر آشنا می‌شویم.

آینده در دستان پیتر

برمی‌گردیم به نیویورک؛ جایی که دیگر خبری از حضور مرد آهنی نیست. همه از مرد عنکبوتی سوال می‌کنند آیا می‌خواهد تبدیل به سردسته انتقام‌جویان شود یا نه؟ البته هالند در نقش‌آفرینی خود بسیار باهوش و زبده است که بتواند از پس چنین پیشنهادی بربیاد و تبدیل به یکی از رهبران انتقام‌جویان شود.

برای تماشای کامل ویدیوی نقد و بررسی، با ویکی‌لوپ همراه باشید.

منبع
منبع ویدیو
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن