theme wordpress
سینمافیلمنقد فیلم

نقد فیلم John Wick 3: Parabellum

John Wick 3: Parabellum Movie Review

سومین سری از فیلم‌های John Wick 

این‌بار هم در جان ویک ۳: پارابلوم (John Wick 3: Parabellum) درست مانند دو قسمت قبل، شاهد صحنه‌های اکشن نفس‌گیر و سطح بالا هستیم. درست همان چیزی که همه‌ی طرفداران این فیلم را تا به این‌جا به خوبی به‌خودش جذب کرده‌است. اما این‌بار در سومین سری از فیلم‌های جان ویک، این صحنه‌ها بسیار بیشتر و مهیج‌تر هستند. همچنین مانند دو قسمت قبل فضای تاریک و خطرناکی بر این فیلم حاکم است.
بار دیگر کیانو ریورز توانایی‌های خود را در آفریدن نقش جاناتان ویک، یک قاتل دلسوز و احساسی به رخ می‌کشید. او همچنین نشان داد تا چه اندازه از لحاظ فیزیکی آمادگی این نقش پرتنش را دارد.

خطر اسپویل: با خواندن متن زیر ممکن است قسمتی از داستان فیلم لو برود.

جان ویک ۳: پارابلوم، ادامه داستان سری فیلم‌های جان ویک، از نقطه پایانی قسمت قبل یعنی زمانی‌ که جان به دستور وینستون (مدیر هتل کانتیننتال) از دیوان عالی طرد شده‌است و تنها یک ساعت زمان دارد، شروع می‌شود. سپس در صحنه‌های اولیه این فیلم شاهد تلاش سرسختانه‌ی او برای پیدا کردن راهی برای زنده‌بودن هستیم. در ادامه و در پایان زمان او، داستان اصلی فیلم شروع می‌شود و جان در پی پیداکردن و کمک گرفتن از افراد بالا دستی دیوان عالی است که در این راه حسابی خود را به خطر می‌اندازد.

وقتی تمام دنیا بر علیه توست!

ما در این قسمت راجع به گذشته جان و آموزش‌هایی که تا به حال دیده است چیزهای بیشتری، متوجه می‌شویم؛ اما خیلی به آن‌ها بها داده نمی‌شود. البته که همه‌ی ما می‌دانیم، جان ویک فیلمی نیست که خیلی به جزئیات توجه کند و توجه اصلی فیلم روی صحنه‌های اکشن و مهیج است.

جان ویک 3

راه سختی که جان در طی فیلم طی می‌کند احتمالا اون رو به یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های موجود تبدیل خواهد کرد. البته نه به این دلیل که کسی وجود ندارد که جان نتواند او رو بکشد، بلکه به این خاطر که جان در این مسیر سخت، ضربه‌ها و شکست‌های بسیاری می‌خورد اما باز هم بلند می‌شود و به راهش ادامه می‌دهد تا زمانی‌که درنهایت پیروز شود و این دقیقا چیزی است که او را متفاوت و شکست ناپذیر می‌کند.

همچنین می‌توانید ویدیو مربوط به نقد فیلم را در بالا مشاهده کنید.

محمد عرفان حق گو


منبع ویدیو

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن