theme wordpress
تریلر فیلمسینما

بررسی اولین تریلر فیلم بیوه سیاه (Black Widow)

بیوه سیاه (Black Widow) – هر آنچه ممکن است متوجه نشده باشید

اولین تریلر فیلم بیوه سیاه (Black Widow) از سینمای مارول

سورپرایز! مارول اولین تریلر فیلم بیوه سیاه (Black Widow)، مربوط به شخصیت ناتاشا رومانوف را منتشر کرد. این فیلم پر از صحنه‌ها و وقایعی است که تا به حال به آن اشاره نشده‌است، از جمله شخصیت‌های جدید و هر نوع سرنخی که مارو به این می‌رساند که احتمالاً ابرجاسوس مورد علاقه ما در گذشته بین دوره‌ی زمانی عجیب و مبهم کاپتان آمریکا: جنگ تمدن (Captain America: Civil War) و انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) قرار می‌گیرد. سپس ما صحنه‌های اولیه‌ای از‌ Rachel Weisz در نقش Florence Pugh، Melina Vostokoff در نقش Yelena Belova و David Harbor در نقش نگهبان سرخ می‌بینیم. علاوه‌براین شاهد نه تنها یک، بلکه دو لباس جدید برای خود ناتاشا و همچنین صحنه‌هایی از وجود شرورهای Taskmaster هستیم.

البته از دنیای سینمایی مارول انتظار نمی‌رود تمام اطلاعات فیلم را در تریلر آن در اختیار ما قرار دهد. پس قطعاً اتفاقات هیجان‌انگیز دیگری هم در این فیلم خواهد افتاد.

بیوه سیاه

گذشته‌ی ناتاشا

با توجه به سرانجام ناکام ناتاشا در انتقام جویان: پایان بازی (Avengers: Endgame) تعجبی ندارد که این تیزر با صدای یکی از دیالوگ‌های به یاد ماندنی او شروع شود: “در گذشته هیچ چیز نداشتم، اما بعد، این کار را انجام دادم، این خانواده. اما هیچ چیز تا ابد دوام نمی‌آورد”.

سپس چند کلیپ از گذشته‌ی ناتاشا در سینمای مارول مثل The Avengers ،Captain America: Winter Soldier و غیره نشان داده می‌شود.
سپس ما به زمان حال برده می‌شویم، یا بهتره بگم نه، خیلی هم زمان حال نیست!

بنا به گفته‌‎ی David Harbor، بیوه‌ی سیاه بین دوره زمانی کاپتان آمریکا:جنگ تمدن و انتقام جویان:جنگ بی‌نهایت قرار دارد.

در صحنه‌های بعدی می‌بینیم که ناتاشا برای پیدا کردن Yelene Belova وارد یک ساختمان آپارتمانی می‌شود و به دنبال آن مبارزه سختی آغاز می‌شود. اون‌ها به قدری با هم برابراند که این مبارزه بی پایان می‌ماند.
در این تریلر نمایی کوتاه از یک لباس دیگر ناتاشا، در جایی که به نظر می‌رسد Quinjet خراب شده‌است می‌بینیم. البته استایل موهای ناتاشا هم کاملاً متفاوت و بلندتر از زمان جنگ تمدن است؛ پس احتمالاً زمان طولانی‌ای از جنگ تمدن گذشته است.

اولین تریلر Black Widow

جایی که همه چیز شروع شد

ناتاشا جمله‌ای را می‌گوید که تمام طرفداران را به فکر فرو می‌برد. انجام”یک کار ناتمام” با یِلنا و به این معناست که آن‌ها باید بروند به “جایی که تمام این‌ها شروع شده‌است”. البته بیشتر طرفداران کمیک و MCU به سرعت تشخیص دادند که ناتاشا درباره‌ی اتاق قرمز صحبت می‌کند، برنامه‌ی مخفی Soviet برای آموزش بیوه سیاه.

تابه‌حال به اتاق قرمز تنها یک اشاره کوتاه در اتقام‌جویان: عصر اولترون (Avengers:Age of Ultron) شده‌است؛ اما آن‌ها تنها یک دختر کوچک را برای تبدیل شدن به یک نابغه آموزش نمی‌دهند و قطعاً اتفاقات بیشتری در آن اتاق می‌افتد.با توجه به دخترانی که با لباس مشکی در حال تمرین هستند؛ احتمال این وجود دارد که اتاق قرمز همچنان در حال به وجود آوردن بیوه‌های سیاه دیگر باشد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن